Sadece Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu'nda Aktif olarak görünen eğitim merkezlerine DivingLove.com üzerinde ücretsiz sayfa verilir.
Yetki belgesi olmayan eğitim merkezleri kabul edilmez.
TSSF üzerinden yenileme yapmayan eğitim merkezleri için son kontrol tarihi alakalı yılın 6. (Haziran) ayıdır.
Daha önceden aktif olup alakalı yıl içerisinde aktifliğini yitiren merkezlerin sayfalarında bulunan bilgilerin büyük bir çoğunluğu askıya alınarak ziyaretçilere gösterilmez.

LÜTFEN OKUYUN!

Açıklamalı Eğitim Merkezi Şablonu'na Hoşgeldiniz.
Aşağıda bulunan sarı alanlarda, gönderilecek bilgilerin hangi koşulları taşıması gerektiği yazmaktadır. Her sarı alan altında bulunan bilgilerle ilgili açıklama taşımaktadır.
İstenilen açıklama sarı alanın sağ üst tarafında bulunan x butonu ile gizlenebilir.
Açıklamaları geri getirmek için tarayıcı sayfanızı yenilemeniz gerekmektedir.
Bu sayfanın açıklama bölümleri olmadan örnek halini görmek için tıklayın.
Genel anlamda iletişime geçmek için tıklayın.
Eğitim Merkezinize ait bilgileri gönderebileceğiniz forma buradan ulaşabilirsiniz.

Aşağıda bulunan tüm bilgiler hayal ürünüdür. Sadece örnek teşkil etmesi için yayınlanmıştır.

1.Eğitim Merkezi İsmi
Eğitim Merkezinin tam ismi ve -varsa- kısa ismi
Eğitim Merkezi bilgileri yetkili tarafından onaylanmış ise ismin başına ✔ işareti koyulacaktır.

2.Eğitim Merkezi Logosu
Logolar -mümkünse- .png formatında ve minimum 300px yükseklikte, 200dpi çözünürlükte olmalıdır.
Gerekli koşulları taşımayan logolar tarafımızca işlenecektir.

✔ Diving Love - Türkiye Dalış Rehberi

✔ Diving Love - Türkiye Dalış Rehberi

3.Sicil Numarası
Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu tarafından eğitim merkezine verilmiş olan numaradır. Sicil numaranızı buradan sorgulayabilirsiniz.

Sicil No: 999

4.Onay
Sayfanızı çeşitli kaynaklardan toplanan bilgiler ile biz oluşturduysak eğer aşağıda gösterilen Demo ibaresi ziyaretçilere gösterilecektir.

Şayet sizden gelen bilgiler doğrultusunda sayfanızı oluşturduysak onay bilgili onaylayan kişinin Ad- Soyad bilgileri onay tarihi ile birlikte gösterilecektir.

Tüm onay durumlarında Türkiye Dalış Haritası'nda gösterilecek bayrak beraberinde yayınlanacaktır.

  demoonaylanmayanegitimmerkezidalisbayragi  
  Bu sayfa demo hali ile görünmektedir. Sayfanızı onaylatmak için tıklayın.  
  egitimmerkezionaylidalisbayragi  
  Bu sayfada bulunan bilgilerin doğruluğu Mustafa Sapmaz tarafından onaylanmıştır. 13.07.2016  

5.Eğitmen Kadrosu
Eğitim Merkezinde görev yapan eğitmenlerin ismi ve CMAS bröveleri bulunur. CMAS harici SSI, PADI, IDDA gibi farklı kurumlara ait brövelerinin sergilenmesini isteyen eğitmenlerin doğum tarihini gg/aa/yyyy şeklinde paylaşmaları veya brövelerini gerekli bağlantılardan sorgulayıp, ekran görüntülerini paylaşmaları gerekmektedir. Brövelerini paylaşmak istemeyen eğitmenlerin bu durumu neden belirtmeksizin bizimle paylaşması yeterlidir. Eğitmenler eşit iki bölümde yayınlanacaktır. Sıralama sol üstten başlayarak sol aşağıya inecek ve sağ üstten sağ aşağıya devam edecektir. Eğitmen sayısının tek olması durumunda fazlalık sol sütuna verilecektir. Eğitmenlerinizin bulunduğu bölümü doldururken bu sıralamaya dikkat etmeniz önemle rica olunur.
Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu CMAS üyesi olduğu için bilgileri gelmeyen eğitmenlerin bröveleri sadece CMAS üzerinden sorgulanacaktır.
Yayınlanmış brövesini yayından kaldırmak isteyen eğitmenler bize iletişim bölümünden ulaşabilirler. Yayından kaldırma süresi en fazla 48 saattir.

Eğitmen Kadrosu

Ahmet Candır

OrnekEgitimenBrovesi1

Asya Yazar

OrnekEgitimenBrovesi3

6.Eğitim Merkezi Hakkında
Eğitim merkeziniz hakkında yazacağınız tercihen 9-10 cümleden oluşan açıklama bölümüdür. İnsanları sayfanıza yönlendirmek ve reklamını daha düzgün yapmak için bu bölümü özenle doldurmanızı rica ederiz.

7.Video
Youtube veya Vimeo üzerinden paylaşılmış, eğitim merkezinizle alakalı bir video yer alacaktır. Videonuzun adres çubuğunda bulunan bağlantısını bizimle paylaşmanız yeterlidir. Sadece izlemeyi tercih eden insanların olduğunu unutmayınız.

DivingLove.com Türkiye Dalış Rehberi olmayı kendine hedef edinmiş; Türkiye'de Tüplü Dalış ile ilgilenen sporcuların istedikleri her yerde kolay ve kesin bilgiye ulaşmasını hedefleyen, bu spora ilgi duyanlara ışık tutamaya çalışan ve bu sporun Türkiye'de yaygınlaşması için uğraşan -kullanımı tamamen ücretsiz- bir kuruluştur. Sunulan hizmetler arasında Çevrimiçi Dalgıç ve Eğitmen Sınavları, Türkiye Dalış Haritası, Dalış Forumu, Dalış Haberleri vb. bulunmaktadır.

İmkanlar

8.Verilen Eğitimler
Eğitim merkezinde vermeye yetkili olduğunuz dagıç, eğitmen, cankurtaran, uzmanlıklar dahil tüm eğitimleri tek tek yazınız.

9.Tekne
Varsa sahip olduğunuz teknelerin isim, en-boy uzunlukları ve insan kapasiteleri bu bölümde bulunacak.

10.Dalış Noktaları
Dalış yaptığınız meşur olan veya olmayan -tesis önü dahil- tüm nokları belirtiniz. Sadece tur ile farklı noktalara giderek dalışlar yapan bir eğitim merkezi iseniz bu bölümde Tur ile Farklı Noktalara ibaresi yazılacaktır. İsteğe bağlı sık sık gidilen noktalar belirtilebilir. İsteyen merkezler dalış noktaları hakkında 2-3 cümlelik açıklama da yazabilir.

11.Dalışlar Nasıl Yapılıyor?
Dalışların nasıl yapıldığı yazılacaktır. Tesis Önünden, Tekne ile Dalış Noktalarına ulaşılarak gibi ibareler yer alır. İsteğe bağlı günlük dalış programı genel hatları ile burada açıklanabilir.

12.Sualtı Fauna ve Florası
Her daim dalış yapılan noktalarda en başta oraya özgü tür olmak üzere, sualtı fauna ve florası hakkında bilgi verilir.

13.Ücretsiz İmkanlar
Tesisinizi kullanan müşterilerinize sunduğunuz kablosuz internet bağlantısı, ekipman ve öğle yemeği gibi bilgilerin paylaşıldığı bölümdür. Sizi ziyaret edenlerin burada yazan bilgileri sizden isteyeceğini unutmayarak doldurun.

14.Ücretli İmkanlar
Ücreti ödenmesi halinde insanların elde edebileceği imkanları belirtiniz. Su altı fotoğraf, video hizmetleri gibi.

15.Konaklama
Eğitim Merkezinize en yakın konaklama alanlarının gösterileceği yer. İsteğe bağlı yakın kuruluşların isim ve adres bilgileri ile size olan mesafeleri paylaşılabilir. Şayet eğitim merkezinizde konaklama imkanı varsa bu bilgiyi paylaşmak faydalı olacaktır.

16.Yemek
Eğitim Merkezinize en yakın yemek alanlarının gösterileceği yer. İsteğe bağlı yakın kuruluşların isim ve adres bilgileri ile size olan mesafeleri paylaşılabilir. Şayet eğitim merkezinize sipariş verilebiliyorsa veya eğitim merkezinizde yemek imkanı varsa bu bilgiyi paylaşmak faydalı olacaktır.

17.Ödeme
Eğitim Merkezinizin imkanlarından faydalanan kişilerin ödemelerini hangi yöntemlerle yapabileceğinin gösterildiği bölümdür. Nakit, Kredi Kartı, Havale, Eft ve online ödeme yöntemleri...

Verilen Eğitimler

TSSF / CMAS Dalıcı Eğitimi
TSSF / CMAS Eğitmen Eğitimi
SSI Dalıcı Eğitimi
PADI Dalıcı Eğitimi
ILS Cankurtaran Eğitimi

Ücretsiz İmkanlar

Çay, Su, Kablosuz internet bağlantısı
Tekne turlarında Öğle Yemeği

İletişim Bilgileri

18.Adres
Eğitim Merkezinin açık adresi. Eğer tekneniz ile ayrı konumlarda ise her ikisinin adresi de burada yazacaktır.

19.Telefon
Sabit veya mobil telefon numaraları. Mobil numaralara isteğe bağlı kişi ismi yazılabilir. Mobil numaralar üzerinden her türlü iletişim yapılabiliyorsa bir ibareye gerek yok. Şayet sadece bir veya birden fazla yöntem varsa belirtmek gerekir. 0544 877 28 22 (Sadece Whatsapp, Line ve Kısa Mesaj) gibi.

20.E-Adres
Varsa internet adresiniz. Direkt bağlantı ile paylaşılacaktır.

21.E-Posta
Buraya yazılacak e-posta adresiniz her daim aktif olmalıdır. Zira Direkt İletişim bölümünden size gönderilecek tüm mesajlar -aksi belirtilmediği halde- bu e-posta adresine yönlendirilecektir.

Adres

Devecitaşı Adası / Kumluca / Antalya

Telefon

0544 877 28 22

E-Posta

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

22.Sosyal Medya Hesapları
Eğitim Merkezinize ait sosyal medya hesaplarınıza erişim bölümüdür. Sosyal Medya Hesaplarınızın internet tarayıcınızdaki adresini paylaşmanız yeterli olacaktır. Sahip olunmayan sosyal medya hesaplarının bağlantıları bulunmayacaktır. Sahip olunanlarda ise direkt bağlantı bulunacaktır.

Eğitim Merkezi Sosyal Medya Hesapları
facebookk twitter instagram youtube google plus linkedin

Fotoğraf Galerisi

23.Galeri
Eğitim Merkezinizi tanıtan fotoğraflardan oluşan galeri bölümüdür. Minimum 750px genişlik, 400px yükseklik ve 200dpi çözünürlük gerekmektedir. .png, .jpg, .jpeg, dosya uzantıları kullanılabilir. Yeterli özelliklere sahip olmayan fotoğraflar tarafımızca işlendikten sonra yüklenecektir. En az 3 en fazla 20 fotoğraf olmalıdır.
Gönderilen fotoğrafların telif haklarını ihlal etmediği fotoğrafı gönderen kişi tarafından kontrol edilmelidir. Tüm sorumluluk fotoğrafları gönderen kişiye aittir.

24.Ortalama Deniz Suyu Sıcaklıkları
Eğitim Merkezinizin bulunduğu denize ait 1970-2016 yılları arası aylık ortalama deniz suyu sıcaklıkları gösterilmektedir. Bu veriler Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan izin ile paylaşılmaktadır. Bulunduğu bölgede dalış yapmayan - sadece tur ile farklı noktalara dalışa giden- eğitim merkezlerinin sayfalarında bu bilgi isteğe bağlı bulunmayabilir.

Ege Denizi Ortalama Deniz Suyu Sıcaklıkları

1970-2016 yılları arası ortalama sıcaklık değerleridir.
0
Ocak
0
Şubat
0
Mart
0
Nisan
0
Mayıs
0
Haziran
0
Temmuz
0
Ağustos
0
Eylül
0
Ekim
0
Kasım
0
Aralık

Hava Durumu

25.Hava Durumu
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan izin ile Eğitim Merkezlerinin bulunduğu şehrin o günkü ve 5 günlük hava durumu bilgisini göstermektedir. Veriler günlük olarak güncellenmektedir.

26.Harita
Eğitim Merkezinizin konumu burada gösterilecektir. Konum için bizimle koordinat bilgisini paylaşmanız yeterlidir. Bunun için;
Google Harita ekranını açın,
Konumunuzu bulun,
Konumuzunun üzerine sağ tıklayın,
Açılan listeden Burası Neresi? seçeneğine sol tıklayın,
Sayfanın en alt-orta bölümünde açılan ufak pencerenin en altında bulunan rakamlar ilgili konumun koordinatlarıdır. Kopyala-Yapıştır yöntemi ile ilgili rakamları virgül (,) ve boşluk ( ) dahil gönderin.

Bkz: Harita Kullanımı

Direkt Mesaj

27.Direkt İletişim
Eğitim Merkezinizin E-Posta bölümünde verdiğiniz veya özel olarak belirlediğiniz adresinize kullanıcıların DİREKT mesaj gönderebileceği bölümdür. Bu bölümden gönderilen e-postalar tarafımızdan okunamamaktadır. Direkt olarak size iletilmektedir. E-Posta adresinizin aktif olmasına lütfen dikkat edin.

28.Sosyal Paylaşım
Sayfanızı sosyal paylaşım siteleri üzerinde direkt olarak paylaşarak geniş kitlelere ulaştırabileceğiniz bölümdür.

29.URL
Sitemizde yer alan sayfanıza ulaşılabilecek adres bilgisi.
Divinglove.com/________ ← bu alanda yer almasını istediğiniz kelime veya kelimelerden oluşacaktır.
Şayet varsa Eğitim Merkezi'nin kısa ve tanınan isminin kullanılmasını tavsiye ederiz.

Kendi eğitim merkezinizi kaydettirmek için buraya tıklayın.
Bu sayfanın açıklamalar olmadan örnek halini görüp bilgi almak için buraya tıklayın.

Herhangi bir konuda iletişime geçmek için burayı tıklayın.

Yorumlar (0)

Henüz buraya yapılmış bir yorum yok

Yorum yapın

Konuk olarak yorum yapılıyor. Hesap açın ya da var olan hesabınızla oturum açın.
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın