Tüplü Dalış Zengin Sporu mudur?

Tüplü Dalış Zengin Sporu mudur?

Su altının güzelliklerini merak eden insanların kafalarını kurcalayan en büyük sorulardan birisi de dalış sporunun maliyetidir. Birşeye biçilen değerin pahalı ya da ucuz olması elbette kişilerin gelir seviyelerine göre değişkenlik göstermektedir. Bu yazımda maliyetler hakkında sizleri biraz bilgilendirmek istiyorum.

Dalış Mizahı

Dalış Mizahı

Dalış yapan herkesin mutlaka dalışa dair neşeli anıları, şarkı uyarlamaları ya da deyişleri vardır. Duyduklarımı sizlerle paylaşmak istiyorum...

Dalış Maceram Maceram Dalış

Dalış Maceram Maceram Dalış

Badiler, toplanın bakalım. Çaylarınızı da alın. Benimki demli olsun asistan. 3 yıldızlar yine hizmette ;) Herkes tamamsa başlıyoruz. Arkadaşlar merhaba ben TSSF/CMAS 2 Yıldız Dalış Eğitmeni Anıl Özyurt. Bugün sizlere anlatacağım konu; dalışa başlayışım ve anılarım.

Konforlu Bir Dalış İçin Tüyolar

Konforlu Bir Dalış İçin Tüyolar

Dalış bedenle yapılan bir eğlence sporudur. Hem bedensel hem de manevi olarak konforlu olmak ana kuraldır. Bu yazımda dalıcılar için daha konforlu dalışlar yapabilmesi adına bazı hususlara madde madde dikkat çekmek istiyorum!

logo@2x

Türkiye Dalış Rehberi olma yolunda hızla ilerleyen DivingLove.com Türkiye'de dalış sporunu tanıtmak ve geliştirmek için çalışmaktadır.

Faydalı Bağlantılar

Eğitim Merkezi Bağlantıları

E-Bülten'e abone olun, gelişmeleri kaçırmayın!

© 2018 DivingLove.coTüm Hakları Saklıdır. DMCA.com Protection Status

Giriş

Henüz üye değil misiniz? Kayıt olun!

X

Right Click

No right click

Kayıt


Zaten üye misiniz? Giriş yapın!

X

Right Click

No right clicklogo@2x

X

Right Click

No right click