DivingLove'da Uygulanan 3000+ Sınav

DivingLove'da Uygulanan 3000+ Sınav

Yayına başladığımız 30 Ocak 2018* tarihinden bugüne kadar 1 (bir) yılı hep beraber geride bıraktık peki bu süreçte Çevirimiçi Denem Sınavları nasıl hizmet etti? 

Dalış güvenliğinin teori bilgi ile başladığının farkındayız. O sebepten en çok önem verdiğimiz konuların başında Çevrimiçi Deneme Sınavları geliyor.

Teorik bilginize ufak da olsa bir katkımız oldu ise, dalışlarınızı bir seviye daha güvenli hale getirebildiysek ne mutlu bize.

İlk yılımızda internet sitemiz üzerinden 3000'den fazla geçerli sınav** uygulanmıştır. Bu sınavların %51.2'si başarılı not ile sonuçlandı.

**Geçerli Sınav: Son soruya kadar çözülen sınavlardır. Yarıda bırakılan sınavlar hesaplanmamıştır.

Sınavları geliştirmeye ve hataları gidermeye devam ediyoruz. Sınavlarda bulunan mantık ve yazılım hatalarını bizlere bildirerek bizi kusursuz olmaya bir adım daha yaklaştıran herkese sonsuz teşekkürler.

Sınavların İstatistiksel Gösterimi

Sınavların Uygulanma Sayısına Göre Oranlanmıştır

sinavlarin birinci yili

Rehber Sınavları

Rehber Sınavı hakkında gelen talepleri de her zaman dikkata alıyoruz, lakin rehber sınavı soruları halka açık şekilde yayınlanmadığı için soruları internet sitemize ekleyemiyoruz. Buna çözüm olarak takipçilerimizin hazırladığı soruları toplarlayarak örnek bir sınav oluşturma niyetimiz var.

Desteklerini bekliyoruz.

İletişim bölümünden bu konuda bize destek olabilirsiniz.


30 Ocak 2018* DivingLove girişimi için çalışmalarımız 2013 yılından bu yana sürmektedir. Bir çok defa test ve deneme sürümlerimiz ile yayına girdik. Lakin 2018 yılı 30 Ocak günü sitemizde olmazsa olmaz dediğimiz Çevrimiçi Deneme Sınavları'nın stabil versiyonunu yayınladık ve 30 Ocak 2018 gününü Doğum Günümüz olarak kutluyoruz.

Sizlerle beraber her zaman gelişerek nice senelere...

Yorumlar (0)

Henüz buraya yapılmış bir yorum yok

Yorum yapın

Konuk olarak yorum yapılıyor. Hesap açın ya da var olan hesabınızla oturum açın.
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın